RSS
 

Restauracje w Izraelu

05 sie

Mel and Michelle – najlepsza restauracja w Tel Avivie

Miałem kilka okazji by odwiedzić Izrael, miałem też szczęście zwiedzić Tel Aviv. Miasto ma do zaoferowania wiele atrakcji w dzień jak i w nocy. Jak to u mnie bywa odkrywanie tych atrakcji sprawia, że umieram z głodu. Dzięki Bogu Tel Aviv oferuje bardzo bogaty wachlarz smaków jeśli chodzi o kuchnię.

Podczas mojej ostatniej wizyty w Tel Avivie, na którą wybrałem się z moją nową dziewczyną, miałem okazję udać się do restauracji, którą polecili mi moi bardzo dobrzy znajomi. Restauracja nazywa się „ Mel and Michelle, mówi się o niej, że jest to najbardziej romantyczna  włoska restauracja w Tel Avivie!MelMichelle

Będąc na miejscu musiałem się przekonać czy rzeczywiście tak jest a dodatkowo miałem dobry ku temu bardzo dobry powod– mogłem zaimponować mojej nowej wybrance.

„Mel and Michelle”  jest jedną z najbardziej prominentnych włoskich restauracji w Tel Avivie. Ich sezonowe menu zmienia się wraz z dostępnością produktów na rynku. Menu jest dosyć proste, a tak mówi  o nim szef restauracji: „ Oferujemy wysokiej jakości produkty, które sprowadzamy z Włoch. Nie dekorujemy nazbyt naszych potraw. Nasze posiłki są podawane dokładnie tak, jak zostały zamówione z delikatną aranżacją, która sprawia, iż potrawy są o wiele smaczniejsze niż normalnie.

Włoska restauracja w Tel Avivie.

Menu „Mel and Michelle” oferuje swoim klientom dania włoskiej kuchni, z uwzględnieniem lokalnych potraw takich jak bulgur, tahini, świeże zioła oraz Izraelskie wino. Menu uwzględnia przystawki wraz z „żydowskim karczochem”, który jest odmianą Jerozolimskiego karczocha importowanego z Włoch razem z serem gorgonzola, pomidorami cherry, marmoladą, daniami z makaronu, wołowiny i tradycyjnymi deserami takimi jak tiramisu oraz naleśnikami z sosem zabajone

.MelMichelle2

Romantyczna restauracja w Tel Avivie.

Od czasu kiedy restauracja „Mel  and Michelle” pod wodzą szefa Nir’a Wyman’a  została otwarta, zyskała miano jednej z najbardziej romantycznych restauracji w Izraelu – mała, romantyczna włoska restauracja, której wystrój został zaplanowany w najmniejszym detalu.

Wnętrze tej romantycznej restauracji zostało wykończono w klasycznym europejskim stylu. Okna restauracji udekorowane zostały subtelnymi zasłonami, dzięki czemu można rozkoszować się widokiem na ulicę Ben Yehuda. Obrazy olejne oprawione w delikatną ramę, ściany udekorowane porcelaną oraz klatka schodowa z żelazną głową konia sprawiają, iż unosi się tu miła i romantyczna  atmosfera, która w magiczny sposób działa na kobiety.

Restauracja szefa kuchni w Tel Avivie

„Mel and Michelle” jest restauracją szefa kuchni zarządzaną przez Nir’a Wyman’a i jest idealnym miejscem dla każdego kto poszukuje kameralnej i romantycznej restauracji, w której  jednocześnie doceni wysokiej jakości potrawy.

„Mel and Michelle”  zlokalizowana jest na ulicy Ben Yehuda  155, Tel Aviv.

Tel. kontaktowy : +972-3-5293232

Gorąco polecam. Smacznego !


https://plus.google.com/114496792253102432310/

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz